Junta i Tècnica 2016

JUNTA

Presidenta: Gemma Aristoy
Vicepresidenta: Diana Riba
Secretari: Ferran Ballester
Tresorers: Àlex Pascual, Sebastián Rodríguez

Equip de presidència

  • Relacions amb l’Ajuntament: Gemma Aristoy
  • Coordinadora de Colles Castelleres de Catalunya: Ignacio Cierco
  • Coordinadora d’Entremesos de Sant Cugat: Marina Marquez, Mariona Pascual
  • Calendari i Concractació: Marcel Serra, Marc Serra
  • Gralles i timbals: Griselda Ballester, Marga Gómez, Núria Ribalaiga, Pablo Pires, Mariona Pascual
  • Contractació de busos: Rafa de Araoz
  • Trens: David Herrero, Jordi Alós

Equip de secretaria

  • Secretari: Ferran Ballester
  • Base de dades: David Herrero, Víctor Biete, Eva Tataret, Jordi Serrano
  • Arxiu: Josep M. Tanco, Ferran Ballester

Equip de comunicació

  • Coordinadors: Olga Masó, Tomàs Baldi
  • Premsa: Ferran Ballester, Ignasi Escamilla
  • Fotografia i vídeo (actuació/assaig): Eva Tataret, Rosa Gadea, Montse Pellicer, Paula Galván, Arnau Montoya
  • Web: Dany Bautista, Jordi Navarro
  • Actualització de continguts del web: Luana Valls, Ferran Ballester
  • Xarxes Socials:  Arnau Montoya, Luana Valls, Nacho Ferrer, Tomàs Baldi
  • Vídeos Actuacions: Sergi de la Cruz
  • Vídeos motivacionals: Olga Masó, Lluís Armengol, Sergi Masó, Santi Àvila
  • Tauló d’assaig: Eva Tataret, Berta Coromina
  • Disseny: Anna Mayol, Alan Fusté
  • Butlletí: Alan Fusté, Víctor Biete, Anna Mayol, Ferran Ballester

Equip social

  • Coordinadora: Nerea Jiménez
  • Punt de venda: Eva Tataret, Sílvia Pla, Nerea Jiménez
  • Local social: Gemma Alcalá, Laia Jiménez, Bernat Alonso, Àlex Roman, Nerea Jiménez (Nacho Ferrer i Gemma Planes –col·laboradors puntuals)
  • Pica-piques: Eva Tataret
  • Comissió 20è Aniversari: Eva Tataret
  • Benvinguda i seguiment nouvinguts: Núria Ribalaiga
  • Animació castellers nous: Nerea Jiménez
  • GastroGausacs:
    – Calçotada (21 de febrer): Toni Castanyer
    – Sopar de Gala:  Novells 2014 (rotatiu any següent)
    – Àpats actuacions: Nacho Ferrer, pares Angerri, pares Marta R. Satorres
    – Tastos: Oriol Bota
  • Relacions públiques intercastelleres (plaça): Eva Tataret

Equip de tresoreria

  • Coordinadors: Àlex Pascual, Sebastián Rodríguez
  • Gestoria: Isabel Pahissa, Enric Aguadé
  • Transferències: Rafel Serra, Maria Julià
  • Socis protectors: Àlex Soria
  • Loteria: Jordi de la Cruz
  • Cobrament d’àpats i altres: Marta R. Satorres, Sílvia Juanes
  • Patrocinis: David Police, Iban Roca
  • Bolos: Víctor Biete,Toni Serra
  • Local Nou: Noemí Daza

Àrea de salut

  • Coordinadors: Bet Orta, Maria Caminal, Pablo Pires
  • Responsable de la farmaciola: Jordi Alós
  • Responsable dels partes: Jordi Serrano

 


 

TÈCNICA

Caps de colla: Biel Samsó, Àlex Castellarnau

Equip de canalla

  • Equip tècnic:  Victoria Ram de viu, Carlota Escorihuela, Mar Gordó, Clara Rodríguez
  • Coordinador famílies: Biel Samsó, Àlex Castellarnau
  • Ajudants:
    Equip tècnic: Emma Pessarrodona

Equip de tronc

Miquel Torregrossa,  Núria Garcia, Marga Gómez,  Marc Maymó

Equip de pinyes i soques:

  • Coordinador tècnic: Miquel Royo
  • Taps i crosses: Elena Ramis, Laia Teixidó
  • Laterals: Mireia Ferrés
  • Mans altes-creus: Èric Serra
  • Agulles i contraforts: Marc Serra
  • Nucli folres: Tomàs Baldi
  • Contacte tronc-folres: Ignacio Cierco
  • Responsable escola de folres: Lluís Armengol

Equip de pilars:

  • Pilars Tècnics: Lorena Fernández,  Charlotte Boillot
  • Pilar de 6: Biel Samsó, Àlex Castellarnau

 

 

Categories: General.

Deixa un comentari